Luxusní příčesek culík/ cop 90/100g/ - 100% lidské vlasy Remy/ 40cm

40cm dlouhé luxusní husté příčesky - CULÍKY 90/100 g ze 100 % lidských vlasů v nejvyšší kvalitě  Salon Remy AAA+! Velká nabídka barvených odstínů včetně melírů!

Více informací

2 090,00 Kč

Nejlepší nabídka luxusních příčesků - culíků ze 100 % lidských vlasů vám nabízíme v úžasné hustotě o 100 gramech a v té nejširší nabídce trendy odstínů včetně melírů!

 

Clip in culíky jsou vyrobené z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů  v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!

 

Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!


Culíky se staly absolutním hitem a zároveň tou nežádanější a nejšetrnější metodou prodlužování vlasů! Cop si nasadíte za minutku a dosáhnete dokonalého prodloužení a zahuštění účesu! Nikdo nerozezná vlasy od Vašich vlastních a ohromíte nádherným bohatým účesem!

Nabízíme Vám nejlepší  a nejoblíbenější uchycení culíků! Je úžasně pevné, pohodlné a především dokonale autentické, takže nejde poznat, že se jedná o příčesek!!

Naše culíky mají pevné, široké a pohodlné spony,díky kterým culíky konečně dokonale drží na svém místě! Nekloužou, nepadají a  nepohybují se!Následně jen obmotáte dokonale barevně sladěnou tenkou a ultra pevnou stužkou, kterou snadno schováte pod culík nebo na ni použijete jakoukoliv oblíbenou gumičku či vlasovou ozdobu nebo pramen vlasů!

Aplikace copu je velmi jednoduchá a neuvěritelně rychlá! Stačí jen připnout pinetky a obtočit culík sexy stužkou a hotovo! Culíky skvěle padnou a pevně drží a dokonale vypadají! Vlasy nezatěžují a báječně se nosí, zkrátka pefektní metoda prodloužení a zahuštění vlasů!

Nenajdete u nás asijské vlasy impregnované a chemicky tenčené, kterých je plný český internet!! Takové vlasy Vám často už po prvním umytí zhrubnou a jsou nadále nenositelné!! 

Naše vlasy můžete bez obav opakovaně mýt, tak jako Vaše vlastní! Zachovají si svoji jemnost a vitalitu i po umytích a budou Vám opravdu ozdobou!

Culíky můžete nadále upravovat, použít jakoukoli gumičku či ozdoby do vlasů, obmotat pramenem vlastních vlasů, nebo z nich udělat drdol, účes vždy vypadá úžasně a přirozeně!

Culíky jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů vysoké kvality, proto je můžete žehlit, natáčet či kůlmovat, aniž by ubraly na kvalitě!

Struktura vlasů je rovná.

Vybírejte z velké nabídky barevných odstínů!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.