Culík/cop/ 50cm NEJ hustý! /240g/ příčesek z luxusního japonského kanekalonu

NEJ hustý culík/cop/ z luxusního japonského kanekalonu! K nerozpoznání od pravých vlasů! 55/60cm dlouhé nádherně bohaté příčesky s gramáží 240 gramů v rovných i vlnitých variantách! Vlasy můžete žehlit i natáčet! Příčesky vám nabízíme v široké škále trendy barevných odstínů!

Více informací

1 490,00 Kč

Mimořádně husté culíky o 240 gramech Vám vykouzlí dokonalý účes, kterým ohromíte svoje okolí! Nádherné copy z nadčasové syntetiky japonského kanekalonu, který vypadá a chová se jako pravý vlas vám nabízíme ve třech sexy stylech a to v rovném, jemně vlnitém a vlnitém provedení!

Příčesky navíc můžete nadále jakkoli upravovat! Můžete žehlit do rovných vlasů či vytvořit si vlnky přesně dle Vašeho vkusu! Tepelné úpravy mohou být prováděny do 180 stupňů. Japonský kanekalon je báječný i v tom, že perfektně zachovává svůj tvar a vlásky odolávají vlivům počasí, zůstanou opravdu krásně zvlněné či vyrovnané, dokud účes jednoduše nezměníte!

Aplikace Vám nezabere více jak dvě minutky a culík vždy perfektně drží! Můžete si jej vzít do práce, do posilovny či na top večírky, vždy budete vypadat skvěle a naprosto přirozeně! Nošení příčesku je opravdu pohodlné, jedná se o nejpopulárnější a nejšetrnější metodu prodloužení a zahuštění účesu. Vlasy jsou k nerozpoznání od pravých!

Vybírejte z široké nabídky trendy odstínů!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.