Přírodní černé clip in DeLuxe vlnité vlasy

Luxusní clip in sady z přirozeně vlnitých lidských Latino vlasů! Nádherné kvalitní a bohaté vlasy v délkách 48/50 cm , 55/60 cm a nově i 60/65 cm! Gramáže 120 - 130 gramů!

Více informací

2 090,00 Kč

Luxusní DeLuxe Clip in sady jsou vyrobené ze 100% lidských vlnitých vlasů Latino původu! Vlasy jsou v kvalitě Remy, třídy AAA!

Jedná se o bohaté, hebké a poddajné jemně až středně vlnité vlasy vysoké kvality, které můžete opakovaně mýt, barvit či tonovat, aniž by ztratily na kvalitě.

Máte u nás 100% garanci na gramáže vlasů a taktéž na spokojenost z nákupu! Všechny vlasy pro Vás důkladně kontrolujeme, vážíme a je-li třeba i dohušťujeme. Zaručíme Vám maximální spokojenost!

Volit můžete z délek 48/50cm ( měřeno natažený vlas ) nebo 55cm ( natažený vlas má zde asi 62cm). Sety s gramážemi od 120 - 130 gramů!

Sady jsou nově ještě lépe rozměrově vylepšené, aby Vám výborně padnuly! Podařilo se nám redukovat i počet pásů, takže nyní v sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Nově používáme ještě lepší menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Tyto sady jsou vhodné jak pro ženy s vlnitým vlasy, stejně tak je ale mohou nosit dámy s přirozeně rovnějšími vlasy a to aniž by bylo zapotřebí vlastní vlasy vlnit.. Po připojení vlnitých vlasů se vlásky vždy krásně promýchají a výsledky prodloužení jsou velice přirozené a krásné!

S výběrem vlásků vám rádi poradíme! Neváhejte a splňte si svůj sen o krásných vlasech!

Fotky vlasů jsou autentické a podléhají autorskému právu.

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.