Clip in ČERNO-ŠEDÉ / Black-Silver OMBRÉ sady 50cm / 120 gram

Clip In Šedé / Silver - Grey Ombre luxusní sady 48/50cm sady 110 gramů! Rovné i vlnité vlasy!

 
Unikátní technologie barvení! Nádherné syté, exkluzivní Silver odstíny v nejvyšší kvalitě 100% lidských vlasů Salon Remy AAA+!


Více informací

2 590,00 Kč

 

Nabízíme Vám Luxusní vlasové Clip In sety barvené technologií Ombré s Top trendy odstíny Silver - Grey!!

Unikátní technologie barvení OMBRÉ, se speciálními  barevnými pigmenty, které ZARUČUJÍ TRVALOU SYTOST, ZÁŘIVOST A EXKLUZIVITU ŠEDÝCH - STŘÍBRNÝCH ODSTÍNŮ! Nevymývají se ani neblednou, dokonale odráží světlo a zůstanou stále luxusní a trendy!  

 Můžete volit jak rovné, tak i vlnité varianty vlasů!

 

Odstín:    ČERNÝ - ŠEDÝ/STŘÍBRNÝ /    BLACK TO SILVER-GREY

Clip in sady vyrábíme z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!

Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!

 Unikátní technologie barvení OMBRÉ, se speciálními  barevnými pigmenty, které ZARUČUJÍ TRVALOU SYTOST, ZÁŘIVOST A EXKLUZIVITU ŠEDÝCH - STŘÍBRNÝCH ODSTÍNŮ! Nevymývají se ani neblednou, dokonale odráží světlo a zůstanou stále luxusní a trendy!  


Technologie barvení Ombré je stále velmi žádaná a oblíbená, proto Vám na přání přinášíme kolekci nejmódnějších ombré variací, které Vám vykouzlí dokonalý účes a jimiž zaručeně oslníte Vaše okolí! Největší výhodou clip in setů je, že můžete zvolit clip in, které navážou na Váš odstínek a dále se v délkách mohou proměnit na jakoukoliv úžasnou barevnou variantu, které byste sama jen obtížně dosahovala opakovaným barvením!

Nemusíte si ničit svoje vlastní vlasy! Nyní můžete vyzkoušet jakýkoliv z nádherných ombré odstínů a během minuty zcela proměníte svůj vzhled!!

  Délka vlasů:48/50cm  Gramáž:  120 gram


 Sady jsou rozměrově perfektně navržené, přesně dle metod pásového prodloužení tak, aby Vám výborně padnuly! V sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

 Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

 

2 x 20cm  (3 sponky )

  2 x 16 cm ( 3 sponky )

 2 x 10cm ( 2 sponky)

 2 x 5 cm ( 1 sponka )

 Používáme vždy menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů! 

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. 

 Nenajdete u nás asijské vlasy impregnované a chemicky tenčené, kterých je plný český internet!! Takové vlasy Vám často už po prvním umytí zhrubnou a jsou nadále nenositelné!! 

 Naše vlasy můžete bez obav opakovaně mýt, tak jako Vaše vlastní! Zachovají si svoji jemnost a vitalitu i po umytích a budou Vám opravdu ozdobou!


Buďte trendy a nechte se zlákat nádherným sexy Silver odstínem!

 

 

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.