Doprava a platby 

 

 

Vážení zákazníci, 

Dovolujeme si Vás informovat, že veškeré platby v našem eshopu (včetně dobírek) jsou poukázány výlučně na bankovní účet eshopu a proto dle zákona o EET nepodléhají povinnosti elektronické evidence tržeb a proto součástí Vaší objednávky bude jen klasický doklad o koupi.

 

Naše služby se snažíme stále vylepšovat a proto Vám nadělujeme vždy hodnotnější sady, hodnotné dárky k sadám, aby Vás vlásky potěšily a udělaly Vám opravdu radost!  Děkujeme Vám za Vaši přízeň a uděláme vše ve Vaši spokojenost! 

Preferujeme platbu bankovním převodem, každý zákazník má zde možnost uplatnit si slevový voucher  100 Kč na zboží a též i výsadu poštovného ( 140 Kč ) zdarma.  Úspora na nákupu činí 240 ,- Kč!!

Převzetí DOBÍRKOU je možné pouze na celkovou hodnotu zboží do 5000,- Kč. Pro objednávky znějící na vyšší částky již požadujeme platbu bankovním převodem. Případně pak zálohu na objednané zboží a náseldně pak dodání dobírkou bude akceptováno.

Při nákupu ruských vlasů Double Drawn preferujeme platbu předem na firemní účet  Zboží je pouze na objednávku, která je závazná s danou dodací lhůtou. 

Plaba předem na firemní účet : poštovné: 0,- Kč  Zdarma! 

+ slevový kupon 100 CZK na zboží  / ÚSPORA 240,- CZK NA NÁKUPU! /


Dobírka: 140,- CZK/ - dodání v rámci České republiky

Dobírka na Slovensko: 140,- CZK!!  Nově slevujeme doběrečné pro naše Slovenské zákaznice, kterých stále přibývá a my si toho velmi vážíme! Takže i poštovné na Slovensko, ačkoliv je mnohem dražší účtujeme pro Vás nyní se slevou, pouze za 140 CZK, jako českým zákaznicím!!! Děkujeme Vám za přízeň!! 


PRO URYCHLENÍ DODÁNÍ VAŠÍ OBJEDNÁVKY PROSÍME KLIENTY O PLATBY PŘEDEM NA FIREMNÍ ÚČET. Objednávky pro klienty platící převodem vyřizujeme vždy přednostně a dodání je pak nejrychlejší variantou s doručením do druhého dne po ČR.  Klienti platící bankovním převodem mají stejně jako naši velkoobchodní partneři výsadu slevového systému s úsporou 240,- Kč na nákupu.

Velkoobchodním partnerům nabízíme slevový systém s úsporou na každý produkt a nákup. Pro velkobochodní slevový systém, Pro velkoobchodní objednávky požadujeme platby bankovním převodem.