Ochranný šampon + kondicionér pro Salon Remy prodloužené vlasy

Unikátní Ochranný šampon s kondicionérem 2in1 vyvinutý speciálně pro náš typ prodloužených vlasů v nejvyšší kvalitě Salon Remy AAA+!

Jedinečné složení šamponu a kondicionéru v kombinaci s bylinnými, olejovými a přírodními ingrediencemi pomáhá chránit, revitalizovat, uhlazovat a omlazovat suché poškozené vlasy.

 

 

Více informací

360,00 Kč

Luxusní ochranný šampon + kondicionér 2in1, který byl vyrobený a navržený speciálně pro náš typ nabízených vlasů Salon Remy AAA+!

Unikátní receptura a jedinečné složení šamponu a kondicionéru v kombinaci s bylinnými, olejovými a přírodními ingrediencemi dokáže ochránit prodloužené vlasy již při samotném mycím procesu!

Účinně vlasy revitalizuje, hydratuje a uhlazuje jak prodloužené, tak i naše vlastní rostoucí vlasy! 

 

 - Slouží jako ochranný štít před cucháním, lámáním a poškozením vlasů!


BEZ PARABENŮ, SILIKONŮ A UMĚLÝCH SLOŽEK!


                           Etický nákup - Žádné testování na zvířatech!


První šampon s kterým jsme byli po testování skutečně spokojení! Byl navržený speciálně pro naše prodloužené Remy vlasy! V podstatě se nejedná jen o šampon, ale řekněme o ošetřující balzám se schopností čistit a zároveň revitalizovat prodloužené vlasy! Výrazně nám zjednodušuje a urychluje mycí proces, který je pro prodloužené vlasy vždy rizikovým úkonem! Skvěle vlasy uhlazuje, revitalizuje a báječný je i na naše vlastní rostoucí vlasy, proto Vám jej nejvřeleji doporučujeme! 


Návod k použití: 

 
Použijte na mokré , předem důkladně rozčesané vlasy, jemnou masáží naneste na vlasy.
 
Soustředí se na viditelné suché oblasti vlasového vlákna, proto doporučujeme přímý kontakt šamponu se suchými místy vlasů.
 
Nechte po dobu 2-3 minuty
 
Důkladně opláchněte.
 
Pro intenzivnější a regenerační ošetření vlasů  nechte působit 4-8 minut a opláchněte.
 
Vhodný k použití jak ve vodní lázni, tak i na přímý kontakt vlasů.
 
 


Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.