Ochranný sprej Heat Protection pro styling prodloužených vlasů

Ochranný sprej pro stylingové tepelné úpravy speciálně navržený pro ochranu našich prodloužených vlasů Salon Remy AAA+!!

Plně ochrání vlasy během žehlení, kůlmování či fénování!

Uchová hydrataci ve vlasech až po dobu 24 hodin!

Dodává okamžitý lesk, objem a drží tvar účesu!

Dokonalý:-))

Více informací

360,00 Kč

Představujeme Vám jedinečný přípravek - Super Heat Protection sprej - speciálně vyvinutý a navržený pro ochranu našich prodloužených vlasů v kvalitě Salon Remy!

Sprej poskytuje vlasům neviditelnou bariéru proti každodennímu poškození teplem. Jeho unikátní složení zajišťuje, že jsou vlasy během stylování plně chráněny. Rovněž znovu propojuje poškozené a zaceluje poškozená místa vlasového vlákna, zajišťuje, že hydratační a regenerační složky lépe proniknou díky tepelné úpravě dovnitř vlasů, kde je uzamyká a vlasy pak dokonale chrání až po 24 hodin!

Dodává okamžitý lesk, objem a drží tvar účesu!

 

Použít můžete jak na suché vlasy před kůlmováním či žehlením, tak i na mokré před fénováním, dodá vlasům potřebnou výživu a ochrání ve všech stylingových úkonech provedených na prodloužených vlasech!

 Eliminuje cuchání a lámání prodloužených vlasů.

 Dokonalá tepelná ochrana až do 230 ° C

 

 Pokud tedy ráda tepelně upravujete své prodloužené vlasy, pak je pro Vás tento sprejík tou nejlepší volbou, báječné výsledky jsou dosaženy i použitím na vlastní rostoucí vlasy, pro které je tento sprej též výborným a nepostradatelným pomocníkem. Vřele doporučujeme!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.