Šedé-stříbrné Clip in Maxi Dvojité sady 40 - 65cm! 210+ gram!

Luxusní Clip in Maxi Dvojité sady v trendy odstínu Silver - Grey - šedo-stříbrné v MAXI GRAMÁŽÍCH  150 - 210 gram!

Délky vlasů od 40cm až po 65cm!!

Vyrobeno ze 100% lidských vlasů Salon Remy AAA European Weaves!

Více informací

2 590,00 Kč

Nejlepší čas být trendy! GO SILVER!

NOVINKA - DOKONALÉ  LUXUSNÍ BAREVNÉ PROVEDENÍ SILVER-GREY ODSTÍNŮ!

struktura: rovné vlasy

Nyní novinka!! Maxi gramáže = MAXI SADY = Maximální hustota vlasů v jedné sadě!!

Vlásky v délkách od 40cm až po krásných 65cm!!

Clip in sady vyrábíme z vysoce kvalitních 100% lidských vlasů  v nejvyšší dostupné kvalitě na trhu zpracovaných vlasů Salon Remy AAA! Vlasy přírodní, bez chemie a impregnací, barvené do trendy odstínů! Vlasy výběrové, svojí kvalitou a vyjímečnou jemností určené pro Evropanky!

Naše vlasy jsou bez tenčení a mají krásně plné délky a konečky vlasů!!!

 Gramáže se dle délek pohybují od 150 gram u nejkratších 40 cm vlasů až po 210 gram!

 Nenajdete u nás asijské vlasy impregnované a chemicky tenčené, kterých je plný český internet!! Takové vlasy Vám často už po prvním umytí zhrubnou a jsou nadále nenositelné!! 

Naše vlasy můžete bez obav opakovaně mýt, tak jako Vaše vlastní! Zachovají si svoji jemnost a vitalitu i po umytích a budou Vám opravdu ozdobou!

Sady jsou rozměrově perfektně navržené, přesně dle metod pásového prodloužení tak, aby Vám výborně padnuly! V sadách najdete 8 různě širokých vlasových pásů, aby Vám poskytly jednak pohodlné a zároveň co nejvíce přirozené a dokonalé prodloužení a zahuštění účesu.

Dvojité vlasové sady pro Vás šijeme přímo na firmě z dvou celých vlasových tres!Jedná se o zakázkovou výrobu naší firmy speciálně pro Vás!  Jsou tedy na trhu zcela bezkonkurenční v hustotě a gramáži vlasů! Luxusní provedení a ohromující hustota v těchto sadách zaručí Vaši maximální spokojenost!

 

Metoda Double wefted, kterou pro výrobu sad používáme je narozdíl od většiny výrobců na trhu unikátní v tom, že skládá vlasové tresy pod sebe, nikoliv na sebe, čímž dokážeme zachovat diskrétní tenké spojení obou tres, takže pás nenabude na tloušťce v místě šití a zachovává si svoji lehkost, jako u klasických vlasových sad.  V účesu tedy spojení zůstává dokonale diskrétní, nedělá žádné " boule" či nepoutá pozornost, v účesu se dokonale schová! Můžete si tedy užívat dvojité hustoty pásů a pohodlného diskrétního nošení vlásků!


Obsah sady: (počet pásů x jejich šíře v cm)

2 x 20cm  (3 sponky )

 2 x 16 cm ( 3 sponky )

2 x 10cm ( 2 sponky)

2 x 5 cm ( 1 sponka )

Používáme vždy menší sponečky v nejvyšší kvalitě se silikonovým protiskluzem, které zaručují ještě pohodlnější nošení, naprosto dokonale diskrétní uchycení a maximální držení prodloužených vlasů!

Sponky jsou v nejvyšší kvalitě, určené i pro alergiky.Díky silikonu nedochází ani k sebemenšímu poškození vašich vlastních vlasů při sundávaní Clipů. 

Buďte trendy a nechte se zlákat nádherným sexy Silver odstínem!

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.