Tape In vlasy 50 /55cm /Salon Remy AAA/ Balení: 20 pásků

Tape in vlasy / 20 pásků  / 50 gram   50 /55cm dlouhých vlaslů

Vlasy předpřipravené na metodu Tape in - Salon kvalita Remy AAA - Vysoce kvalitní super držící Německé Tape In pásky ! Nejlepší na trhu!

Více informací

2 390,00 Kč

Samoaplikační metoda prodlužování vlasů TAPE IN !

Skvělé prodloužení vlasů, které zvládnete sama doma za několik minut... Tape in pásky nyní v nejvyšší kvalitě - Německé Tape in s vysoce odolnou keratinovou vrstvou, která mnohem lépe a déle drží, zároveň maximálně šetrnou k Vašim vlastním vlasům! 

Rozhodně se nejedná o nekvalitní čínské tape in pásky, kterými je tuzemský trh přeplněný, které jsou škodlivé jak k pokožce hlavy, tak i vlasům, též i nesrovnatelně hůře drží.

Vlasy jsou původem Indické, výběrové, určené pro evropský trh v salon top kvalitě Remy AAA!! Na omak jsou tyto velmi jemné, k nerozeznání od evropských vlasů!  

Jednoduché a okamžité prodloužení a zahuštění vlasů!

Balení obsahuje 20 spojů - 4 cm široké prameny - 0,8 šíře Tape in pásky

Balení 20 spojů vlasů dlouhých 50 / 55cm obsahuje cca 50 + gram.

Na celou hlavu jsou vhodné obvykle balení po 40 kusech.

Tape hair se hodí pro všechny typy vlasů.

Vlasy v této kvalitě můžete opakovaně mýt, žehlit, kůlmovat, dokonce i tonovat či barvit. Zsesvětlení vlasů se již nedoporučuje, vždy je vhodnější vybrat již některý z našich zesvětlených odstínů a případně následně barevně doladit.

Vybírat můžete z následující nabídky barevných odstínů:

1 - černočerný     1B- přírodní černý      2 - Tmavě hnědý       4 - Středně hnědý     6 - světle čokoládově hnědý       8-  Světle zlatohnědý                      12 - světllý medový hnědý                           33 - kaštanově červenohnědý       27 -  jahodový blond

22 - světlá šampaň        613 - písková blond        60 - nejsvětlejší blond        

 Odstíny naleznete v přiložené fotodokumentaci.

 

 

 

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.