Easy loop 55/60cm - 100% lidské vlasy Remy A+

Vlasové prameny Easy loop již předpřipravené pro metodu Micro rings o délce 55/60cm.100% lidské vlasy Remy v kvalitě A+! Můžete si zvolit počet kůsů a vybírat z široké škály barevných odstínů!

Více informací

96 zboží na skladě

1 750,00 Kč

Nabízíme Vám vlasy k prodloužení již předpřipravené pro metodu Micro rings. Skvělá rychlá a jednoduchá aplikace pramenů s již připravenými micro ring / kroužky/.

Vlasové prameny jsou vyrobeny ze 100% lidských vlasů v kvalitě Remy třídy AAA! ! Vlasy můžete žehlit či kůlmovat a dokonce i barvit a tónovat, aniž by ubraly na kvalitě! Jedná se o výkup barvený vlas, proto se doporučuje spíše tónování či barvení vlasů, další odbarvování se nedoporučuje, proto v takovém případě doporučujeme rovnou zvolit jeden z již zesvětlených odstínů z naší nabídky.

Vybírat můžete z velké nabídky odstínů, jejichž vzorník naleznete ve fotodokumentaci. Pokud budete chtít dosáhntou melírovaného efektu, zvolte prosím vždy prameny v obou odstínech z kterých se melír bude skládat.. Například 100 kusů v hnědém odstínku a 100 kusů v blond.

1 pramen = 1 g

Délka vlasů - 55/60 cm ( plná délka k 60cm )

1 balení = 50 Ks pramenů / 50 gram /

Bez komentáře

Pouze registrovaní mohou přidávat komentáře.